HHC Květy CANDY CRUSH Eighty8 20% HHC

HHC Květy CANDY CRUSH s 20% HHC od značky Eighty8. Květy CANDY CRUSH s obsahem 20% HHC tvořeným destilátem z čistotou 99,6% HHC. Obsah THC je nižší než 1%. CANDY CRUSH jsou tak HHC květy s velmi silným účinkem a oslnivou citronovou vůní.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Eighty8
235 Kč 194,21 Kč bez DPH
Kategorie: HHC KVĚTY
Vůně: Citronová
Obsah HHC: 20%
Obsah THC: < 1%
Výrobce: Eighty8
Země výroby: Česká Republika
Obsah balení: 1 g
Položka byla vyprodána…
HHC kvety eighty8 Candy Crush min
Novinka Tip

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: