HHC-P e-liquid Orange Pineapple 1500mg HHC-P

E-liquid HHC-P Orange Pineapple nabízí velmi silný a intenzivní účinek, který však oproti standardnímu HHC působí kratší dobu. Orange Pineapple je příchuť, kde dominuje sladká a tropická chuť ananasu a tónů citrusů. Obsah HHC-P v e-liquidu je 1500mg, poměr PG/VG je 50/50, díky čemuž je možné e-liquid použít ve standardní e-cigaretě. Před dolitím e-liquidu do e-cigarety lahvičku protřepejte.

Účinky HHC-P jsou různé a velmi individuální, oproti standardnímu HHC však působí mnohem intenzivněji, ale kratší dobu.HHC-P zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Canapuff
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Kategorie: HHCP E-liquidy
Příchuť: Citrus, Ananas, Pomeranč
Obsah HHC-P: 1500mg
Obsah THC: 0%
Objem lahvičky: 10 ml
Výrobce: Canapuff
Země výroby: Německo
HHC P E liquid Orange Pineapple
Obsahuje HHC-P

HHC-P e-liquidy pro elektronické cigarety s vysokým obsahem HHC-P. Účinky HHC-P jsou velmi podobné účinkům standardního HHC, jsou však mnohem intenzivnější ale trvají kratší dobu. Balení obsahuje 10ml e-liquidu s obsahem 1500mg HHC-P. V nabídce naleznete několik příchutí, které zpříjemní Váš zážitek.

Pokud hledáte spíše mírnější ale stabilnější účinky, doporučujeme vyzkoušet e-liquidy s obsahem samotného HHC.

 Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto