HHC-P Stronger Runtz - Náhradní cartridge 80% HHC | 15% HHC-P

Náhradní cartridge HHC-P Stronger Runtz s velmi silnými účinky a velmi sladkou variantou zemité chuti konopí. Díky složení 80% HHC a 15% HHC-P destilátu jsou účinky velmi silné, mají pozvolný nástup a vydrží déle. Obsah e-liquidu v cartridgi je 1ml. Cartridge disponuje závitem 510 a tedy kompatibilitou s většinou baterií. Pro použití tak stačí cartridge pouze zašroubovat do baterie. Kompatibilní baterie naleznete zde.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. HHC-P má podobné účinky jako HHC, jeho efekt je však mnohem silnější.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Czech CBD
589 Kč 486,78 Kč bez DPH
Kategorie: Náhradní cartridge HHC-P
Příchuť: Konopí
Obsah HHC: 80%
Obsah HHC-P: 15%
Obsah THC: 0%
Obsah náplně: 1 ml
Obsah Terpenů: 5%
HHC P Stronger Runtz cartridge 1ml min
Novinka Tip Obsahuje HHC-P

Náhradní cartridge s vysokým obsahem HHC-P od Czech-CBD. HHC-P má oproti HHC mnohem silnější účinky, působí ale o něco kratší dobu. Cartridge se závitem 510 jsou kompatibilní s bateriemi, které naleznete zde. Cartridge stačí pouze zašroubovat do těla baterie a je připravena k použití.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Účinky HHC-P jsou velmi podobné HHC, jsou však mnohem silnější, trvají však kratší dobu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Složení: 80% HHC destilát, 15% HHC-P, 5% konopné terpeny, neobsahuje ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto