HHC PRE-ROLLS JOINT Canapuff Hawaiian Punch

HHC PRE-ROLL od značky Canapuff s příchutí Hawaiian Punch je předbalený joint 2g výběrových květů technického konopí s vysokým obsahem kvalitního a účinného HHC. Obsah HHC je velmi slušných 40% a obsah THC menší než 0,2%. Primární účinky HHC u Hawaiian Punch jsou uklidňující a povznášející.

Hawaiian Punch nabízí tropické aroma složené z kokosu, ananasu a osvěžující tónů manga a citrusů.

Příchuť Hawaiian Punch od Canapuff můžete najít i v jednorázových e-cigaretách Canapuff s obsahem HHC!

Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Canapuff
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: HHC PRE-ROLLS
Aroma: Ananas, Kokos, Mango, Citrus
Obsah HHC: 40%
Obsah THC: <0,2%
Hmotnost: 2 g
Země výroby: Česká Republika
HHC joint Hawaiian punch pre roll min
Novinka Tip

Konopné květy připravené v ručně balených jointech s vysokým obsahem HHC. Vše je připraveno, stačí už jen škrtnout.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Hodnoty HHC se v závislosti na dané sklizni mohou lišit. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k ůčelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Určeno k dalšímu zpracování nikoliv k příme spotřebě nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto