HHC PRE-ROLLS JOINT Eighty8 Space Candy

HHC PRE-ROLL Space Candy od značky Eighty8 je předbalený joint 0,8g květů technického konopí s vysokým obsahem kvalitního a účinného HHC. Obsah HHC je 27% a obsah THC menší než 1%. Space Candy nabízí velmi svěží citrusové aroma. Jointy jsou balené v plastových ampulkách aby se zachovala maximální čerstvost květů.

V nabídnce naleznete i Pre-Rolls s obsahem CBD, celou nabídku zobrazíte zde.

Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Eighty8
235 Kč 194,21 Kč bez DPH
Kategorie: HHC PRE-ROLLS
Aroma: Citron
Obsah HHC: <27%
Obsah THC: <1%
Hmotnost: 0,8 g
Země výroby: Česká Republika
eighty8 HHC Space Candy preroll joint min
Novinka Tip Obsahuje HHC

Konopné květy připravené v ručně balených jointech s vysokým obsahem HHC a terpeny. Předbalené PRE-ROLLS jsou balené ve zkumavkách aby byla zachována jejich čerstvost. Vše je připraveno, stačí už jen škrtnout.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Hodnoty HHC se v závislosti na dané sklizni mohou lišit. 

Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k ůčelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Určeno k dalšímu zpracování nikoliv k příme spotřebě nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto