HHC PRE-ROLLS JOINT PINK LINE

HHC PRE-ROLLS JOINT Pink Line je předbalený joint s kvalitním konopným květem vypěstovaných ve sklenících BIO metodou. Do květů je následně infuzováno prémiové HHC. Pink Line má nasládlé aroma s náznaky borovice a citrusů, je zde však mírně cítit i koření, které dodává zajímavou štiplavost. Předbalený joint představuje velmi pohodlnou metodu použití konopí.

Předbalené jointy obsahují 1,2 - 1,4 g konopného květu s obsahem 22 - 25% HHC.

Více se o účincích HHC dočtete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Czech CBD
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Kategorie: HHC PRE-ROLLS
Aroma: Borovice, Koření, Citron
Obsah HHC: 22 - 25%
Obsah CBD: 6 - 7%
Obsah CBG: 0,05 - 0,8%
Obsah THC: < 0,2%
Hmotnost: 1,2 - 1,4 g
Země výroby: Česká Republika
Položka byla vyprodána…
HHC pre rolled joint pink line
Novinka Tip

Předbalené jointy s HHC konopným květem vysoké kvality pěstované BIO metodou. Jointy nabízí typické účinky HHC - uvolnění, snížení stresu či navození euforického stavu a podobně. Předbalené jointy jsou velmi pohodlným způsobem využití produktů z konopí. V nabídce naleznete několik konopných odrůd s vysokým obsahem HHC.

HHC vaporizační pero DisPod je jednorázové zařízení s obsahem 0,5ml náplně a možností dobíjení baterie pomocí USB-C. Tato náplň obsahuje 96% HHC destilát v poměru 9R 68,57 % :  9S 24,12 % a 4% terpenů.

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: