HHC VAPE

HHC Vape nabízí jednorázové vapovací pera nebo vapovací pody, které obsahují vysoký obsah HHC společně s terpeny. Velký výběr příchutí je základ, to samé platí i u HHC vape produktů!

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Nejprodávanější

hhc lite hawaiian punch jednorazova hhc e cigareta min
 
399 Kč
canapuff hhc premium unicorn piss jednorazova e cigareta min
CANAPUFF HHC PREMIUM UNICORN PISS 96% HHC
Momentálně nedostupné
Kód: 6340
 
549 Kč
hhc lite strawberry cough jednorazova hhc e cigareta min
 
399 Kč
hhc lite lemon skunk jednorazova hhc e cigareta min
 
399 Kč
hhc lite pineapple express jednorazova hhc e cigareta min
 
399 Kč

Cena

3991189
13991189

Značky

Položek k zobrazení: 75
Nahoru
Další produkty
75 položek celkem