Vaporizér HHC-P Stronger Alien OG 80% HHC | 15% HHC-P

Vaporizér HHC-P Stronger Alien OG s velmi silnými účinky a sladkou borovicovou vůní, zemitostí konopí a tóny citrusů. Díky složení 80% HHC a 15% HHC-P destilátu jsou účinky velmi silné, mají pozvolný nástup a vydrží déle. V balení naleznete set cartridge s 1ml e-liquidu a baterii. Samotné cartridge je dále možné dokoupit zde. Vapovací pero je složeno z těla s integrovanou baterií, kterou lze samozřejmě dobíjet a cartridgí, která se na tělo jednoduše našroubuje a je ihend připravena k použití.

Náplně neobsahují THC!

Více se o účiních HHC / HHC-P dočtete zde.

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Czech CBD
790 Kč –36 % 499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Kategorie: HHC Vapovací sety CzechCBD
Příchuť: Citrus, Konopí, Borovice
Obsah HHC: 80%
Obsah HHC-P: 15%
Obsah THC: 0%
Obsah náplně: 1 ml
Obsah Terpenů: 5%
Vaporizer HHC P Stronger Alien OG
Novinka Obsahuje HHC Obsahuje HHC-P
790 Kč –36 %

HHC-P Vaporizéry jsou vpodstatě pod e-cigarety. V nabídce naleznete sety e-cigaret s cartridgemi s obsahem 1ml liquidu s vysokým obsahem HHC-P a terpenů. E-cigarety je možné dobíjet a dokupovat k nim náhradní předplněné cartridge. Samozřejmostí je také široký výběr příchutí a především velmi silný účinek, který je u HHC-P silnější než u standardního HHC.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Účinky HHC-P jsou velmi podobné HHC, jsou však mnohem silnější, trvají však kratší dobu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Složení: 80% HHC destilát, 15% HHC-P, 5% konopné terpeny, neobsahuje ředící roztoky jako PG/VG , MCT apod. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto