HHC Květy SPACE CANDY Eighty8 20% HHC

HHC Květy SPACE CANDY s 20% HHC od značky Eighty8. Květy SPACE CANDY s obsahem 20% HHC tvořeným destilátem z čistotou 99,6% HHC. Obsah THC je nižší než 1%. SPACE CANDY jsou tak HHC květy s velmi silným účinkem a oslnivou citronovou vůní podobně jako HHC květy Candy Crush.

Účinky HHC jsou různé a velmi individuální, obecně však HHC zmírňuje stres, stimuluje účinky k jídlu, zlepšuje náladu a působí velmi euforicky a energicky. Více se o účincích HHC dočtete zde.

Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Eighty8
235 Kč 194,21 Kč bez DPH
Kategorie: HHC
Vůně: Citronová
Obsah HHC: 20%
Obsah THC: < 1%
Výrobce: Eighty8
Země výroby: Česká Republika
Obsah balení: 1 g
HHC kvety eighty8 Space Candy min
Novinka Tip

Co je to HHC?

HHC neboli hexahydrokanabinol je žhavou novinkou ve světě kanabinoidů. Získává se na zcela přírodní bázy extrakcí z konopí a jeho funkce jsou podobné jako u CBD. HHC je účinným pomocníkem od bolestí, zlepšuje kvalitu spánku, odborává stres a potlačuje úzkost. Celkově tedy HHC funguje jako dobrý prostředek k relaxaci.

HHC se z rostlin konopí získává přirozenou cestou, díky tomu je zcela legální. Tento výtažek pak existuje v mnoha podobách podobně jako CBD, například ve formě olejů, květů, e-liquidů nebo se přidává do potravin.

Účinky HHC jsou velmi individuální, na každého působí jinak. Záleží také na podaném množství a formě užití. Obecně lze však říci, že HHC navozuje euforické, stimulační a relaxační pocity, které jsou připodobňovány k THC. HHC tedy představuje možnost legálního užití konopí pro relaxaci či úlevu od bolesti.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto