HQD SUPER PRO GOLDEN TOBACCO 20 mg/ml

Prémiová jednorázová e-cigareta HQD SUPER PRO GOLDEN TOBACCO s příjemnou tabákovou chutí. Luxusní kovové provedení vypadá naprosto skvěle, e-cigareta nabízí kapacitu na více než 600+ potahů a 2% nikotinu. Příchuť je výrazná, autentická a skvěle vyvážená. Jednorázová e-cigareta se nenabíjí, nedolévá se e-liquid ani není třeba mačkat tlačítko. Stačí pouze potáhnout a užít si skvělé chuti a požitku z nikotinu.

Díky jednoduchému použití a bezúdržbovému systému jsou jednorázové e-cigarety velmi oblíbené. Stejně tak jsou oblíbené pro své skvělé příchutě, které v nabídce HQD určitě naleznete. E-cigarety HQD Super Pro doporučujeme uživatelům, kteří vyhledávají výraznější příchutě a dbají na vzhled zařízení.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: HQD
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Kategorie: HQD
Příchuť: Tabák
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 550 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1,8 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Položka byla vyprodána…
HQD Vape super pro golden tobacco e cigareta
Tip 600+ Potáhnutí!

Prémiové jednorázové e-cigarety HQD Vape Super Pro v luxusním kovovém provedení. HQD Super Pro nabízí kapacitu 600+ potáhnutí, 2% nikotinu a řadu skvělých a originálních chutí. Příchutě jsou výraznější a sladší. Hlavní předností HQD Vape Super Pro je kovové provedení, které vypadá naprosto skvěle!

Jednorázové e-cigarety jsou super jednoduché na užívání, žádné dobíjení, dolévání liquidu nebo mačkání tlačítka pro kouření. Všechna starost zde odpadá, stačí pouze vzít a kouřit!

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: