IVG 2400 Multi-Flavor Yellow 20 mg/ml

Jednorázová e-cigareta IVG 2400 Multi-Flavor Yellow nabízí 4 různé příchutě, v každé cartridgi jednu a to především pro milovníky svěžích citrusových a tropických chutí - Fresh Mint Menthol Mojito, Lemon and Lime, Pineapple Ice a Tropical Fruits

E-cigareta IVG 2400 představuje jedinečný systém otočných podů, které jsou předplněné 2ml e-liquidu s nikotinovou solí. Otočný systém obsahuje 4 předplněné pody, kdy po spotřebování jednoho stačí pouze otočit s vrchní částí e-cigarety a začít s dalším. Díky otočnému systémů a integrované baterii s kapacitou 1500 mAh vydrží e-cigareta až 2400 potáhnutí.

Revoluční jednorázová e-cigareta na 2400 potáhnutí nabízí jednoduchý beztlačítkový provoz, konzistentní a výrazné podání chutí, robustnější ale přesto velmi elegantní a kompaktní tělo. Skvělá volba pro uživatele jednorázových e-cigaret, kteří hledají ekonomičtější, ekologičtější a déle trvající variantu. Není třeba žádného nastavování, dolévání e-liquidu, čištění ani vyměňování komponentů, proto je e-cigareta IVG 2400 vhodná pro začínající tak i pokročilé uživatele.

Celou nabídku e-cigaret IVG 2400 se skvělými příchutěmi naleznete zde.

Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: IVG
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Kategorie: IVG 2400
Příchuť: Ananas, Tropické ovoce, Citron + Limetka, Mentol + Mojito
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 2400
Kapacita baterie: 1500 mAh
Obsah náplně: 8 ml (4x2ml)
Odpor: 1,6 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
IVG 2400 Multi flavor yellow edition jednorazova ecigareta min
Novinka Tip 2400 Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety IVG 2400 s kapacitou až na 2400 potáhnutí. Revoluční jednorázová e-cigareta IVG 2400 vyhovující TPD je vybavena integrovanou baterií s kapacitou 1500 mAh, bez možnosti dobíjení. V robustnějším ale přesto velmi kompaktním těle je umístěn systém otočných podů, ve kterém jsou umístěny 4 pody předplněné  2ml e-liquidu s obsahem 20 mg/ml nikotinové soli a skvělé, výrazné příchuti od IVG. Po spotřebování jednoho podu stačí pouze otočit s vrchní částí zařízení a pokračovat s dalším podem.

IVG 2400 je tak ideální volbou pro uživatele jednorázových e-cigaret, kteří hledají jednoduché řešení, které vydrží mnohonásobně déle, než standardní jednorázové e-cigarety. Cenově přijatelnější jednorázová varianta navíc přináší krásné a kvalitně zpracované tělo, beztlačítkový provoz a bezúdržbové vapování. Stačí pouze otočit a vapovat, otočit a vapovat!

Složení: Rostlinný glycerin 50%, propylenglykol, nikotinová sůl (20 mg/ml)

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto