KILLA SWITCH PINEAPPLE 20 mg/ml

Jednorázová elektronická cigareta KILLA Switch Pineapple s tropickou, svěží juicy příchutí ananasu. E-cigareta má kapacitu více než 600+ potáhnutí, to jsou zhruba 2 krabičky cigaret. Jednorázová e-cigareta je velmi oblíbená kvůli své jednoduchosti - nenabíjí se, nedolívá se liquid ani není potřeba žádná údržba. Navíc jsou malé, lehké a proto skvěle přenosné. Nevýhodou těchto e-cigaret je jejich příchuť, která je natolik skvělá, že si ji zamilujete nejen Vy, ale i Vaši známí a přátelé, což může být občas na škodu..

Můžeme doručit do:
10.2.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Killa
169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Kategorie: KILLA SWITCH
Příchuť: Ananas
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 450 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1.3 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: Killa Switch OÜ
Země výroby: Estonsko
Killa switch jednorazova ecigareta pineapple min min
Tip 600+ Potáhnutí!

Jednorázové elektronické cigarety KILLA Switch přichází s širokou nabídkou skvělých příchutí. Jednorázové e-cigarety jsou velmi oblíbené pro jejich jednoduchost - e-cigareta se nenabíjí, nedolívá se liquid ani není potřeba stlačit tlačítko při potáhnutí. Kapacita potáhnutí je nově více než 600+ potahů, to jsou zhruba 2 krabičky cigaret. Jednorázové e-cigarety Killa Switch Vás překvapí skvělou a intenzivní chutí a poměrně vysokou silou nikotinu, která je 20 mg/ml..

varování---toxický-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 29.7.2022
+ Miluji ananas a tu chuť výrobku
- Nemám nic

Příchuť ananasu naprosto miluji. Určitě objednám i v příštím nákupu. Ohledně rychlého dodání jsem nad míru spokojená. Cena výkon je nepopsatelná záležitost. Našla jsem obchod na míru dělaný pro moje chuťové potřeby. Nikdy už se nevrátím například k iqos nebo podobným zařízením a o klasických cigaretách ani nemluvím. Produkt se mi zamlouvá i z důvodu vůně v mém okolí a žádného zápachu v místnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Killa. Velmi známá značka, která byla na trhu jako jedna z prvních! Velký výběr příchutí, střední síla nikotinu a nádherná balení! Nikotinové sáčky značky Killa se za svou dobu působnosti na trhu několikrát změnili, jak design balení tak konzistence sáčků. Nyní jsou sáčky měkké a velice příjemné pod rty!