Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

KILLA WATERMELON EXTREME STRONG

Killa Watermelon - Výborná letní příchuť vodního melounu, která Vás vrátí zpět na slunnou pláž! Síla nikotinu je dostačující a příchuť je opravdu parádní! Killa Watermelon je jedna z nejoblíbenějších nikotinových sáčků od značky Killa!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Tato skvělá příchuť si od nás zasluhuje 8/10 a to po právu! Určitě doporučujeme, pokud máte rádi sladkou příchuť!

Skladem
Značka: Killa
100 Kč 82,64 Kč bez DPH
Kategorie: KILLA - Nikotinové sáčky
Příchuť: Vodní meloun
Obsah nikotinu: 16 mg/g (12,8 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva

Killa - Nikotinové sáčky, které nabízí obrovský výběr zajímavých příchutí. Také jsou velmi silné co se nikotinu týká. Nikotinové sáčky Killa jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že neobsahují žádný tabák! Jsou velmi příjemné pod rty a také velmi diskrétní. Můžete si je tedy dát i tam, kde byste s cigaretou asi neuspěli :-)

Složení: celulóza (E460), PH regulátor (E501), zvlhčovadlo (E1520), nikotin, aroma, voda, konzervanty - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

 varovani-web-vykricnik

5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
DS Avatar autora | 25.12.2020
Upřímně ? Čekal jsem od tohohle žvejku víc. Chuť nerozpoznáte od žlutýho melounu a chuť je spíš chemická. Žvejk je pro mě takoví fajn neutrál. Papírově killa odpovídá fajn žvejku s fajn stavem. Ten se ale u mě zatím nedostavil.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Killa. Velmi známá značka, která byla na trhu jako jedna z prvních! Velký výběr příchutí, střední síla nikotinu a nádherná balení! Nikotinové sáčky značky Killa se za svou dobu působnosti na trhu několikrát změnili, jak design balení tak konzistence sáčků. Nyní jsou sáčky měkké a velice příjemné pod rty!