KILLA DOUBLE DUTCH COLD Limitovaná edice 16 mg/g

Nikotinové sáčky KILLA v nové limitované edici s příchutí DOUBLE DUTCH COLD! Mentolová chuť je sladší než u verze Killa Cold Mint a velmi intenzivní. Efektivní podání nikotinu kterého je 16 mg/g, tedy stejně jako v celé řadě nikotinových sáčků Killa. Síla nikotinu je dostačující i pro zkušené uživatele a vydrží účinkovat delší dobu. Velmi povedená mentolová KILLA, která je ideální pro každodenní užívání!

Můžeme doručit do:
5.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Killa
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Kategorie: KILLA - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 16 mg/g (12,8 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva
Killa double dutch cold limitovana edice nicopods min
Novinka Tip Limitovaná edice

Nikotinové sáčky KILLA jsou jedny z prvních nikotinových sáčků bez tabáku na trhu. Produkty prošly mnoha změnami, nynější verze jsou velmi povedené a za skvělou cenu. KILLA nabízí velké množství skvělých příchutí s obsahem nikotinu, který je akorát pro pokročilé i zkušené uživatele.

Složení: celulóza (E460), PH regulátor (E501), zvlhčovadlo (E1520), nikotin, aroma, voda, konzervanty - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Killa. Velmi známá značka, která byla na trhu jako jedna z prvních! Velký výběr příchutí, střední síla nikotinu a nádherná balení! Nikotinové sáčky značky Killa se za svou dobu působnosti na trhu několikrát změnili, jak design balení tak konzistence sáčků. Nyní jsou sáčky měkké a velice příjemné pod rty!