KILLA SPEARMINT EXTREME STRONG 16 mg/g

Nikotinové sáčky KILLA SPEARMINT s intenzivní příchutí peppermintu. Tato mentolová chuť je velmi specifická a výrazná. Za nás je to ale jedna z nejpovedenějších mentolových příchutí. V balení naleznete 20 kusů jemných nikotinových sáčků za skvělou cenu.

Mnoho dalších mentolových nikotinových sáčků naleznete zde.

Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Killa
99 Kč 81,82 Kč bez DPH

Nikotinové sáčky KILLA jsou jedny z prvních nikotinových sáčků bez tabáku na trhu. Produkty prošly mnoha změnami, nynější verze jsou velmi povedené a za skvělou cenu. KILLA nabízí velké množství skvělých příchutí s obsahem nikotinu, který je akorát pro pokročilé i zkušené uživatele.

Složení: celulóza (E460), PH regulátor (E501), zvlhčovadlo (E1520), nikotin, aroma, voda, konzervanty - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Killa. Velmi známá značka, která byla na trhu jako jedna z prvních! Velký výběr příchutí, střední síla nikotinu a nádherná balení! Nikotinové sáčky značky Killa se za svou dobu působnosti na trhu několikrát změnili, jak design balení tak konzistence sáčků. Nyní jsou sáčky měkké a velice příjemné pod rty!

Používáme ověření věku Adulto