KILLA STRAWBERRY LYCHEE EXTREME STRONG 16 mg/g

Nikotinové sáčky KILLA Strawberry Lychee se sladkou chutí kombinující jahody a liči. Nová řada příchutí rozšiřuje portfolio nikotinových sáčků Killa o velmi zajímavé a originální příchutě. Nikotinové sáčky Killa jsou velmi oblíbené, obsahují 16 mg/g nikotinu a jsou tak vhodné pro pokročilé ale i zkušené užiatele. V balení naleznete 20 ks kvalitních sáčků formátu "slim", které jsou pohodlné pod rtem a akorát vlhčené.

Celou řadu nikotinových sáčků Killa naleznete zde.

Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Killa
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Killa Strawberry Lychee nikotinove sacky
Tip

Nikotinové sáčky KILLA jsou jedny z prvních nikotinových sáčků bez tabáku na trhu. Produkty prošly mnoha změnami, nynější verze jsou velmi povedené a za skvělou cenu. KILLA nabízí velké množství skvělých příchutí s obsahem nikotinu, který je akorát pro pokročilé i zkušené uživatele.

Složení: celulóza (E460), PH regulátor (E501), zvlhčovadlo (E1520), nikotin, aroma, voda, konzervanty - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JU Avatar autora | 29.10.2022
Je to zaujímavé, niečo nové, liči som ešte u inej značky nevidel. Aróma je mix liči a jahody ale liči sa prebíja do popredia, povedal by som, že je to až prehnané a umelé. Chuť je však sklamanie, takmer žiadnu necítim, možno niečo umelé čo sa snaží podbať na liči. Sáčky sú však na vysokej úrovni parádne navlhčené. Silovo sa mi zdajú silnejšie ako je papierovo udávaných 12mg na sáčok takže dobrá robota.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Killa. Velmi známá značka, která byla na trhu jako jedna z prvních! Velký výběr příchutí, střední síla nikotinu a nádherná balení! Nikotinové sáčky značky Killa se za svou dobu působnosti na trhu několikrát změnili, jak design balení tak konzistence sáčků. Nyní jsou sáčky měkké a velice příjemné pod rty!

Používáme ověření věku Adulto