Kurwa To Go Ice Berry Mix 25 mg/g

Nikotinové sáčky Kurwa přichází s řadou "To Go". Směs skvělých příchutí a síly nikotinu sbalené na cestu! Příchuť Ice Berry Mix je směs lesních plodů, pozor, je velmi návyková! Obsah nikotinu je 16 mg/sáček, ideální pro zkušené uživatele.

Nikotinové sáčky Kurwa To Go nabízí i skvělou ovocnou variantu Lemon and Strawberry, kterou naleznete zde.

Skladem
Značka: Kurwa
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: KURWA - Nikotinové sáčky
Příchuť: Lesní plody
Obsah nikotinu: 25 mg/g (16 mg/sáček)
Počet sáčků: 18 ks
Hmotnost balení: 11,7 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 2
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Výrobce: Flavour Labs KFT.
Země výroby: Maďarsko

Nikotinové sáčky Kurwa nabízí obrovský výběr příchutí a variant obsahu nikotinu. V nabídce nikotinových sáčků Kurwa si přijde skoro každý. Od pokročilých až po ty nejextrémnější uživatele. Kurwa dále nabízí i nikotinové sáčky s obsahem CBD, které jsou neuvěřitelně oblíbené. 

Složení: Celulóza (E460), uhličitan sodný (E500), aroma, voda, nikotin, sladidla (E960), propylenglykol (E1520), alginát sodný (E401), stabilizátor (E504) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 11.5.2021
Moc příjemný mix lesních plodů, řekl bych že vcelku originální chuť, velmi mi připomíná chutí fialovou Airwaves žvýkačku. Nemám tomuto co vytknout, sáčky jsou velmi dobře vlhčené, agresivita k dásním není tak velká jako u starších puků této značky, po chvilce jen začne značně propouštět a tak to není takový žvejk na delší dobu. Ale na léto je naprosto ideální, super chuť s kombinací s mentolem je parádní. Doporučuji

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Kurwa. Značka s velmi kontroverzním názvem, ale skvělým designem! Nikotinové sáčky Kurwa nabízí nejširší nabídku na trhu. 4 kategorie síly nikotinu a více než 15 příchutí z kterých si vybere opravdu každý. V nabídce navíc naleznete produkty Kurwa s obsahem CBD!