LIO MINI TOBACCO 16 mg/ml

Jednorázová e-cigareta LIO MINI TOBACCO s integrovanou baterií a předplněným e-liquidem zajistí zhruba 600 potahů.Klasická chuť tabáku s jemou sladkostí čokolády je obsažena v e-liquidu společně s nikotinovou solí o síle 16 mg/ml (1,6%).Pro milovníky tabákových chutí jako stvořená, s lehkými tóny čokoldy!

Řada e-cigaret LIO MINI nabízí nižší sílu nikotinu a menší rozměry samotného zařízení. Příchutě i výdrž zůstávají stejné, jako u řady LIO NANO.

Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LIO NANO
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: LIO MINI
Příchuť: Tabák
Obsah nikotinu: 16 mg/ml (1,6 %)
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 400 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
lio mini tobacco jednorazova e cigareta.png min
Novinka Tip 600+ Potáhnutí!

Jednorázové e-cigarety LIO MINI nabízí řadu příchutí stejných, jako u standardních LIO NANO e-cigaret. Rozdíl je především ve velikosti samotného zařízení, kdy Lio Mini jak název napovídá jsou opravdu velmi malé, takřka o polovinu menší než standardní jednorázovky. Dalším rozdílem je obsah nikotinu, Lio Mini nabízí místo standardních 20 mg/ml nikotinu pouze 16 mg/ml (1,6 %). Výdrž e-cigarety je stejná, tedy zhruba 600 potáhnutí.

V nabídce e-cigaret LIO naleznete široké množství příchutí a varianty s 1,6% a 2% nikotinu. Celou nabídku naleznete zde.

varování---vykřičník-min

5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Avatar autora | 27.2.2023
Chuť této cigarety není vyloženě špatná. V počátku je zajímavá, nevtíravá, avšak dozvuk mi vyloženě vadil a vždy mě rozbolela hlava (to je samozřejmě individuální).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto