LIO NANO ZERO MIX BERRY 0% nikotinu

Jednorázová e-cigarety LIO NANO ZERO s příchutí MIX BERRY bez obsahu nikotinu. Tato beznikotinová varianta má stejnou příchuť jako její nikotinová verze, tedy lehce kyselou chuť lesních plodů. Stejně tak nabízí zhruba 600 potáhnutí a naprostou jednoduchost.

Jste-li občasný uživatel e-cigaret, nebo se snažíte svou závislost ukončit či omezit, je volba beznikotinové e-cigarety na místě. V opačném případě Vás bude spíše zajímat nabídka e-cigaret s nikotinem, kterou naleznete zde.

Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: LIO NANO
159 Kč 131,40 Kč bez DPH
Kategorie: LIO NANO ZERO
Příchuť: Lesní plody
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Počet potáhnutí: 600+
Kapacita baterie: 500 mAh
Obsah náplně: 2 ml
Odpor: 1 ohm
Doporučené pro: Příležitostné uživatele
lio nano zero mix berry ecigarety bez nikotinu
Novinka Tip Bez nikotinu

Oblíbené jednorázové e-cigarety LIO NANO ve verzi ZERO, tedy bez nikotinu! Zařízení s kapacitou na 600 potáhnutí se sladkou a výraznou chutí. Jednorázové e-cigarety Lio Nano Zero disonují integrovanou baterií, kteoru není možné dobíjet a 2ml náplně bez nikotinu. O jednoduchost zařízení se stará podtlakové čidlo, které dovolí potáhnutí i bez nutnosti mačkání tlačítka, kterým ani není e-cigarety vybavena. Stačí tedy pouze potáhnout a to je vše.

E-cigarety bez nikotinu představují skvělý prostředek pro občasné kuřáky/vapery, nebo pro ty, kteří se s kouřením snaží skončit. Rozhodně však nepatří do rukou osob mladších 18ti let.

Složení: Propylen glykol, Glycerol, Trimethyl isopropyl butanamide, glycerol triacetate, Ethyl maltol, kycelina octová, benzyl alkohol, Methyl anthranilate, trans-hex-3-en-1-ol, N-ethyl-p-menthane-3-carboxamide, phenylethyl alkohol, isopentyl acetát, Ethyl 2-methylbutyrate, 3-Hexenylacetát

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 22.4.2023
+ Bez nikotinu
+ Ideální když chcete přestat nebo omezit kouření
+ Dobra vůně i chuť

Nic
5
Avatar autora | 2.2.2023
+ Skvělá chuť
+ Splnila mé očekávání

Naprostá spokojenost Určitě doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto