LIPS STRAWBERRY 16 mg/g

Nikotinové sáčky LIPS STRAWBERRY v parádním balení se skvělou příchutí jahody. Svěží a letní chuť ukrytá v čistě bílých a jemných nikotinových sáčcích. Obsah nikotinu je ideální pro pokročilé uživatele.

Nikotinové sáčky LIPS jsou od zkušeného výrobce produktů KILLA a PABLO. Další skvělá příchuť nikotinových sáčků LIPS je LIPS ORIGINAL s příchutí třešňové Coca-Coly!

Skladem
Značka: Lips
109 Kč 90,08 Kč bez DPH
Kategorie: LIPS - Nikotinové sáčky
Příchuť: Jahoda
Obsah nikotinu: 16 mg/g (12,8 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 16 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: UAB N.G.P Imperial Lithuania
Země výroby: Litva

Nikotinové sáčky LIPS od zkušeného výrobce produktů KILLA a PABLO. Oblíbené nikotinové sáčky LIPS se skvělou příchutí a dvou variantách - LIPS ORIGINAL s příchutí třešňové Coca-Coly a LIPS STRAWBERRY s letní příchutí jahod.

Složení: celulóza (E460), voda, uhličitan draselný (E501), stabilizátor (E1520), aromata, nikotin, konzervant - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 22.12.2020
S tímhle jsem vcelku spokojený, vůně sice není tak výrazná, připomíná mi lacinější jahodový milkshake či smoothie, ale chuť není zase tak špatná, co se jahodové chuti týče stále u mě vítězí Nordic Spirit jahoda, ale tohle se taky vcelku povedlo. Pěkná cena i síla, stojí za vyzkoušení.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Lips. Výrobce produktů Lips je velmi známý, hlavně pro své značky Killa a Pablo. Lips je značka nikotinových sáčků zaměřena na romantiku. Příchutě jahod a třešní společně s úžasným designem balení! Produkty značky Lips jsou opravdu velmi povedené!