LOOP MINT MANIA EXTRA STRONG

LOOP MINT MANIA EXTRA STRONG

Nikotinové sáčky LOOP MINT MANIA se sladkou příchutí mentolu. Nikotinové sáčky LOOP s technologií Instant Rush, která nabízí okamžitý a intenzivní zážitek z nikotinu. V recyklovatelném balení naleznete 20 jemných a silných sáčků vhodných pro zkušené uživatele.

Sladká příchuť mentolu nikotinových sáčků LOOP je velmi oblíbená, slabší variantu LOOP MINT MANIA naleznete zde.

Skladem
Značka: Loop
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: LOOP - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 20 mg/g (12,5 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 12,5 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: Another Snus Factory AB
Země výroby: Švédsko

Nikotinové sáčky LOOP vyrobené ve Švédsku jsou velmi kvalitní a propracované. V nabídce nikotinových sáčků LOOP naleznete zajímavé a originální příchuti vhodné pro začínající uživatele ale i silnější produkty s intenzivní mátovou chutí pro pokročilé i zkušené uživatele.

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, Erytritol (E968), sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), konzervační látky (E202), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde! 

Obsahuje alergen (alginát sodný E401), může vyvolat alergickou reakci.

 

varování---toxický-min

5
0x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JU Avatar autora | 26.4.2021
Chuťovo naozaj dobrý mentol- ako mentolové žuvačky. Sáčky sú kvalitovo veľmi vysoko. Avšak na to, že je toto najsilnejšia varianta od Loop mi to príde stále pomerne slabé.
4
JV Avatar autora | 18.9.2020
Co se chuti týče tak mentol, takový "meh" ale vzhledem k síle a technologii instant rush je puk parádní, nejvíce se mi zde líbí design, kde u každého můžete mít jiný design víčka, parádně promyšlené.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Loop. Značka Loop je vyráběna ve Švédsku a se vší péčí! Nabídka originálních a naprosto skvělých příchutí Vás okouzlí! Vždy když zákazníkům doporučujeme značku, kterou by měl určitě vyzkoušet, tak je to právě Loop!