LOOP MINT MANIA MINI 15 mg/g

Nikotinové sáčky LOOP MINT MANIA MINI se svěží příchutí mentolu, která je podobná mentolovým žvýkačkám. Sáčky jsou vlhčí a ve formátu "Mini". To znamená ještě větší diskrétnost. Obsah nikotinu je 6,75 mg/sáček a sáčky jsou tak ideální pro mírně pokročilé uživatele.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Loop
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: LOOP - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 15 mg/g (6,75 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 9 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Another Snus Factory AB
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…
Nikotinove sacky loop mint mania mini
Tip

Nikotinové sáčky LOOP vyrobené ve Švédsku jsou velmi kvalitní a propracované. V nabídce nikotinových sáčků LOOP naleznete zajímavé a originální příchuti vhodné pro začínající uživatele ale i silnější produkty s intenzivní mátovou chutí pro pokročilé i zkušené uživatele.

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, Erytritol (E968), sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), kyselina citronová (E330), Konzervační látky (E202), Acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde! 

Obsahuje alergen (alginát sodný E401), může vyvolat alergickou reakci.

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Loop. Značka Loop je vyráběna ve Švédsku a se vší péčí! Nabídka originálních a naprosto skvělých příchutí Vás okouzlí! Vždy když zákazníkům doporučujeme značku, kterou by měl určitě vyzkoušet, tak je to právě Loop!