Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

LOOP Salty Ludicris

LOOP Salty Ludicris - Nikotinové sáčky s harmonickou příchutí slané lékořice a sladkými malinami vytváří z tohoto nikotinového zážitku (6mg/sáček), ještě navíc gurmánský zážitek! Loop je nová značka od nového výrobce a lidé z Another Snus Factory si dali opravdu, ale opravdu záležet! Chuť je skvělá!

Síla nikotinu je nižší, ale díky nové technologii Instant RushTM, je zaručen rychlý efekt s dlohotrvajícím účinkem nikotinu (až hodinu), a to je naprostá bomba!

Navíc jsou všechny produkty LOOP jsou podávané v krabičkách -PlantCanTM - které jsou jako první na světě vyrobené z rostlinného materiálu a recyklovatelného plastu a jsou tak šetrné k životnímu prostředí! Dáváme všechny palce nahoru a určitě doporučujeme!

Skladem
159 Kč
Kategorie: LOOP - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Slaná lékořice + Malina
? Obsah nikotinu (mg/g): 10 mg/g
? Počet ks v balení: 24 ks
Hmotnost balení: 15 g
Síla nikotinových sáčků: Slabé
Výrobce: Another Snus Factory AB
? Země výroby: Švédsko
? Značka: LOOP

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, Erytritol (E968), sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), konzervační látky (E202), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: