LUNDGRENS ÄNG 10 mg/g

Nikotinové sáčky LUNDGRENS ÄNG s jemnou chutí lučních plodů. Lundgrens je značka s dlouho tradicí, jejich žvýkací tabák je ve Švédsku jedním z nejoblíbenějších. V poměru cena/kvalita jsou takřka nepřekonatelnými soupeři. Nyní přichází ve formátu All White, tedy nikotinových sáčků, formát značky však zůstává. Nízká cena, která nejde na úkor kvality, portfolio jednoduchých a povedených chutí a síla nikotinu tak akorát. Jsou tak ideálním produktem na každodenní užívání pro náročné i nenáročné uživatele!

V balení naleznete 21 sáčků formátu "regular", každý s obsahem 8mg nikotinu.

Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Lundgrens
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Kategorie: LUNDGRENS - Nikotinové sáčky
Příchuť: Luční plody
Obsah nikotinu: 10 mg/g (8 mg/sáček)
Počet sáčků: 21 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Formát sáčků: Regular
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: BAT
Země výroby: Švédsko
lundgrens ang nikotinove sacky.png min
Tip

Lundgrens je švédská značka s velmi dlouhou tradicí. Ve Švédsku tato značka představuje portfolio jednoho z nejoblíbenějších žvýkacích tabáků. Proslavily se svou nízkou cenou, která však nejde na úkor kvality a svými prémiovými a originálními limitovanými edicemi, který Lundgrens vydává pravidelně několikrát za rok.

Nyní tato značka přichází i na trh s nikotinovými sáčky a svůj standard si drží i zde. Nabízené produkty jsou s nižším obsahem nikotinu, nejsilnější varianta obsahuje 12,5 mg/g. Jednoduché portfolio příchutí a kvalitní produkty za nízké ceny. Nikotinové sáčky Lundgrens představují ideální variantu pro každodenní užívání.

Složení: Celulóza (E460), voda, sůl, xylitol (březový cukr), nikotin, aromata, uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde! 

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto