Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

LYFT BERRY FROST

Lyft Berry Frost - výbuch lesních plodů v puse! Velmi příjemný zážitek, ale obsah nikotinu je zde velmi nízký! Vhodné pro žvýkače, kteří preferují chuť.

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Lyft Berry Frost hodnotíme 7/10. Chuť, zpracování a výdrž je skvělá. Obsah nikotinu je ale velmi nízký.

Skladem
140 Kč
Kategorie: LYFT - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Lesní plody
? Obsah nikotinu (mg/g): 6 mg/g
? Počet ks v balení: 24 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Fiedler & Lundgren AB
? Země výroby: Švédsko
? Značka: Lyft

LYFT - Nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 4.8.2020
Znám v silnější verzi, chuťově výborné, zatím mé nejoblíbenější. Ovocné a osvěžující, pro mě ideální na pohodové žvýkání v práci.