Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!
2 hodnocení

LYFT BLUEBERRY

Velmi oblíbený Lyft Blueberry.. rozhodně není silný, ale chuťově dokonalý. Zpracování u Lyftu je jedno z nejkvalitnějších v tomto odvětví, tady je to jasné. Borůvka byla vždy oblíbená, ale u Lyftu má ještě něco navíc, za chuť by určitě dostala Michelinskou hvězdu. Pokud sháníte chuťově skvělý "beztabák" jste na správném místě. Pokud hledáte něco silného, ještě nemusíte odcházet. Doporučujeme borůvku zkombinovat s nějakým silnějším mentolovým produktem. Mentol dodá svěžest a borůvka barvu, tahle kombinace je vážně top!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Za nás 7/10 samostatně, v kombinaci 10/10!

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Lyft
150 Kč
Kategorie: LYFT
? Příchuť: Borůvka
? Množství nikotinu: 8 mg/g
? Počet ks v balení: 24 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Síla nikotinových sáčků: Slabé
Výrobce: Fiedler & Lundgren AB
? Země původu: Švédsko
? Značka: Lyft
Položka byla vyprodána…
lyft blueberry
Tip

LYFT - Lyft nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

LYFT - nikotinové sáčky, které neobsahují žádný tabák! Skvělé nikotinové sáčky od Lyft Vám dodají vše co očekáváte - sílu nikotinu, propracovanou chuť jako například tropické ovoce, jahoda, limetka a další! Lyft je i pro zkušené žvýkače, kteří ocení nikotin! Sáčky jsou velmi kvalitní a výborně sedí pod rty! Lyft je dříve známý jako Epok.