Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

LYFT EASY MINT

Lyft Easy Mint - Jste začátečník v nikotinových sáčcích? Tento Lyft je přesně pro Vás! Síla nikotinu 6mg/g, tedy 4,2mg na sáček je stvořena přesně pro začínající uživatele. Příchuť mentolu je jemná, lehounce pálí a je příjemná. Sáčky jsou štíhlé a sněhově bílé, ideální pro každou příležitost!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

S přihlédnutím na kategorii uživatelů pro které je určena dáváme velký palec nahoru. Tento Lyft je určen pro opravdové začátečníky a myslím, že je pro ně opravdu velmi dobrou volbou! Doufáme ale, že do budoucna přidá Lyft v této kategorii i nějakou příchuť. Za nás 9/10!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Lyft
150 Kč –7 % 140 Kč 115,70 Kč bez DPH
Kategorie: LYFT - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 6 mg/g (4,2 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: BAT
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…
lyft easy mint nikotinove sacky nicopods nordiction
150 Kč –7 %

LYFT - Lyft nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-vykricnik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Lyft. Tuto značku Vám jistě nemusíme představovat.. produkty Lyft se vyrábí ve Švédsku a jsou prvními nikotinovými sáčky! Kvalita je naprosto fantastická a obrovský výběr příchutí a síly nikotinu také!