Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

LYFT ICE COOL STRONG

Lyft Ice Cool Strong - S jistotou se dá říct, že se jedná o vlajkovou loď Lyftu. Před nedávnem to byl ještě Epok a byl jeden z nejoblíbenějších vůbec. Nyní je z něho Lyft a rozdíl je opravdu jen v názvu a v tom, že obsahuje pouze nikotin! Nepoznali jsme rozdíl, je stále super kvalitní, dost silný, příjemně pálivý a ani chuťově se mu nedá nic vytknout. Lyft je zkrátka sázka na jistotu, funguje velmi dobře.

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Tady je to jednoduché, 10/10! Pokud chcete kvalitu a sílu Lyft Ice Cool mint strong se vyplatí i za trochu vyšší cenu!

 

Skladem
140 Kč
Kategorie: LYFT - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Mentol
? Obsah nikotinu (mg/g): 14 mg/g
? Počet ks v balení: 24 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Fiedler & Lundgren AB
? Země výroby: Švédsko
? Značka: Lyft

LYFT - Lyft nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

5
0x
4
1x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
K Avatar autora | 4.8.2020
Pro mě je ta síla mentolu až nepříjemná. Síla nikotinu dobrá.