Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

LYFT LIQUORICE STRONG

Lyft lékořice Strong - Pořádné aroma! Stačí jeden puk Lyft Lékořice v kapse, autě nebo v batohu a celý prostor bude krásně provoněn lékořicí. Je to vážně síla, ale nic ve zlém, tak to má být. Tato příchuť je velmi specifická a mnoho lidí ji nemá rádo. Pokud ale patříte k fandům hašlerek, tohle bude něco pro Vás! Síla je taky slušná, krásně Vás osvěží i Vaše okolí, protože bude lékořice cítit všude kam vstoupíte.

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Lyft Liquorice Strong hodnotíme 6/10. Je to velmi specifický výrobek pro malé množství uživatelů. Jsme si ale jistí, že pro tuto menšinu bude hodnocení 10/10!

Skladem
140 Kč
Kategorie: LYFT - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Lékořice
? Obsah nikotinu (mg/g): 14 mg/g
? Počet ks v balení: 24 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Fiedler & Lundgren AB
? Země výroby: Švédsko
? Značka: Lyft

LYFT - Lyft nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
K Avatar autora | 4.8.2020
Hašlerky zbožňuju, takže na tento produkt jsem se moc těšila. Obsah puku voní nádherně. Bohužel, chuť hašlerek je někde velmi, velmi vzadu, hlavní příchutí je sůl. Je to jako žužlat osolený pytlík. Za mě velké zklamání.