Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

LYFT LIQUORICE STRONG

Lyft lékořice Strong - Pořádné aroma! Stačí jeden puk Lyft Lékořice v kapse, autě nebo v batohu a celý prostor bude krásně provoněn lékořicí. Je to vážně síla, ale nic ve zlém, tak to má být. Tato příchuť je velmi specifická a mnoho lidí ji nemá rádo. Pokud ale patříte k fandům hašlerek, tohle bude něco pro Vás! Síla je taky slušná, krásně Vás osvěží i Vaše okolí, protože bude lékořice cítit všude kam vstoupíte.

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Lyft Liquorice Strong hodnotíme 6/10. Je to velmi specifický výrobek pro malé množství uživatelů. Jsme si ale jistí, že pro tuto menšinu bude hodnocení 10/10!

Skladem
Značka: Lyft
140 Kč
Kategorie: LYFT - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Lékořice
? Produktová řada: Strong
? Množství nikotinu: 14 mg/g
? Počet ks v balení: 24 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Fiedler & Lundgren AB
? Země původu: Švédsko
? Značka: Lyft

LYFT - Lyft nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

LYFT - nikotinové sáčky, které neobsahují žádný tabák! Skvělé nikotinové sáčky od Lyft Vám dodají vše co očekáváte - sílu nikotinu, propracovanou chuť jako například tropické ovoce, jahoda, limetka a další! Lyft je i pro zkušené žvýkače, kteří ocení nikotin! Sáčky jsou velmi kvalitní a výborně sedí pod rty! Lyft je dříve známý jako Epok.