Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

LYFT RUBY BERRY

Lyft Ruby Bery - Novinka nikotinových sáčků LYFT se kterou jsme se už mohli setkat v podobně limitované edice Strawberry Bloom! Nyní má nové balení a název, skvělá letní příchuť jahody zůstala stejná! Stejně tak se zachovala i stejná síla nikotinu, která je 8 mg/g. Jedna z nejoblíbenějších a nejlepších příchutí od Lyft se konečně znovu vrací! 

Skladem
150 Kč
Kategorie: LYFT - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Jahoda
? Obsah nikotinu (mg/g): 8 mg/g
? Počet ks v balení: 24 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Síla nikotinových sáčků: Slabé
Výrobce: Fiedler & Lundgren AB
? Země výroby: Švédsko
? Značka: Lyft
Lyft ruby berry strawberry jahoda nikotinove sacky nordiction nicopods
Tip

LYFT - Lyft nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

5
0x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
K Avatar autora | 26.8.2020
Chuť je mírně chemická, docela kyselá. Vydrží dlouho. Překvapuje mě, že je to jen dvojková síla, působí na mě silněji.