LYFT LIME STRONG

LYFT LIME STRONG

Nikotinové sáčky LYFT LIME STRONG s osvěžující a velmi výraznou příchutí limetky. V balení naleznete 24 skvělých sáčků, které jsou jemné a super kvalitní.

Bohužel se produkty LYFT LIME STRONG přestaly vyrábět, mnoho dalších nikotinových sáčků LYFT ale naleznete zde.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Lyft
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: LYFT
Příchuť: Limetka
Obsah nikotinu: 14 mg/g (9,8 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: BAT
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…

LYFT nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Obsahuje alergen (alginát sodný E401), může vyvolat alergickou reakci.

varování---vykřičník-min

5
0x
4
0x
3
1x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
TS Avatar autora | 29.1.2020
Chutná a voní jako wc tablety
DP Avatar autora David Práchenský (Administrátor) 29.1.2020
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Musím s Vámi souhlasit, také to tak s touto příchutí mám. Je ale pravda, že znám spoustu lidí, kteří jí mají opravdu rádi.. Rčení sto lidí sto chutí v tomto případě určitě platí. :-)

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Lyft. Tuto značku Vám jistě nemusíme představovat.. produkty Lyft se vyrábí ve Švédsku a jsou prvními nikotinovými sáčky! Kvalita je naprosto fantastická a obrovský výběr příchutí a síly nikotinu také!