LYFT LIME

LYFT LIME

Nikotinové sáčky LYFT LIME s pořádně nadupanou limetkovou příchutí. V balení naleznete 24 kusů prémiových a velmi jemných nikotinových sáčků LYFT vhodných pro začínající uživatele.

Bohužel se nikotinové sáčky LYFT LIME přestaly vyrábět, jako náhradní variantu doporučujeme LYFT LONDON FLAIR.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Lyft
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: LYFT
Příchuť: Limetka
Obsah nikotinu: 8 mg/g (5,6 mg/sáček)
Počet sáčků: 24 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: BAT
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…

LYFT nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), konzervatny (E202), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde! 

Obsahuje alergen (alginát sodný E401), může vyvolat alergickou reakci.

varování---vykřičník-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RK Avatar autora | 17.3.2020
Chuť je vážně příjemná, osvěžující a zdaleka ne chemická, jak by se dalo čekat. Jen mi jakožto v průměru "dvojokovému" žvýkači přijde i na obsah nikotinu tento Lyft jako náš trojkový Ice Cool. Ale je to o zvyku. Možná je to tím, že je to originál Švédsko a mají jiné standarty, nicméně to na mém kladném hodnocení neubírá a s tímto Lyftem jsem spokojen. Mohu doporučit :)

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Lyft. Tuto značku Vám jistě nemusíme představovat.. produkty Lyft se vyrábí ve Švédsku a jsou prvními nikotinovými sáčky! Kvalita je naprosto fantastická a obrovský výběr příchutí a síly nikotinu také!