LYFT MIDSUMMER NIGHT - Limitovaná edice

Nikotinové sáčky LYFT představují dvě limitované edice pro léto 2021! LYFT Midsummer Night je s příchutí vodního melounu a svěží máty. Tato kombinace chutí je nyní velmi oblíbená a chápeme proč! Mentol dodává příjemnou svěžest a samotnou příchuť posune na vyšší úroveň. Díky mentolu také sáčky působí o něco silnější i přesto, že zde není použito tolik nikotinu! Druhou limitovanou edicí LYFT je Lyft Morning Bloom, s příchutí limetky a bezinky, tuto kombinaci chutí naleznete zde.

Skladem
Značka: Lyft
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: LYFT - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol, Vodní meloun
Obsah nikotinu: 14 mg/g (10 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 14,7 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: BAT
Země výroby: Švédsko
Lyft midsummer night limitovana edice nikotinove sacky
Novinka Tip

LYFT nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde! 

Obsahuje alergen (alginát sodný E401), může vyvolat alergickou reakci.

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Lyft. Tuto značku Vám jistě nemusíme představovat.. produkty Lyft se vyrábí ve Švédsku a jsou prvními nikotinovými sáčky! Kvalita je naprosto fantastická a obrovský výběr příchutí a síly nikotinu také!