MAFIA Wild Strawberry / Raspberry / Bubble Gum 25 mg/g

Nikotinové sáčky MAFIA s mixem chutí jahody, maliny a žvýkačky. MIX těchto chutí vytváří velmi specifickou, ovocnou příchuť, která je výrazná, svěží a velmi nás baví! Obsah nikotinu je 16 mg/sáček a sáčky jsou ideální pro pokročilé uživatele ale i pro drsné mafiánské týpky. Nikotinové sáčky MAFIA jsou od výrobce produktů Kurwa, které prošly velkou a příjemnou změnou. Sáčky MAFIA jsou ve formátu "Slim", jsou vlhčí a pod rtem drží perfektně.

V nabídce nikotinových sáčků MAFIA naleznete další odvážné příchutě zde.

Skladem
Značka: Mafia
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: MAFIA - Nikotinové sáčky
Příchuť: Malina, Žvýkačka, Jahoda
Obsah nikotinu: 25 mg/g (16 mg/sáček)
Počet sáčků: 18 ks
Hmotnost balení: 11,7 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
Výrobce: Eurolit EU
Země výroby: Litva
mafia wild strawberry raspberry bubble gum nikotinove sacky
Novinka Tip

Nikotinové sáčky MAFIA od výrobce nikotinových sáčků značky KURWA. MAFIA vychází z řady Kurwa Collection a to znamená obsah nikotinu 16 mg/sáček a hlavně kombinaci několika příchutí, která vytváří zajímavou a specifickou výslednou chuť. Doporučujeme milovníkům zajímavých a výrazných chutí!

Složení: Celulóza (E460), uhličitan sodný (E500), aroma, voda, nikotin, sladidla (E960), propylenglykol (E1520), alginát sodný (E401), stabilizátor (E504) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 5.10.2021
Moc povedené, nejvíce je zde cítit lehký nádech žvýkačky a maliny, není to nikterak hodně aromatické ale tak vůně a chuť je opravdu jedinečná a moc příjemná, jediné co bych vytknul je kvalita sáčků, sáčky jsou sice příjemné v puse, ale může se stát že v balení najdete nějaký roztrhnutý. Jinak hodnotím velmi kladně.