NORDIC SPIRIT NIKOTINOVÉ SÁČKY - MIX PACK

kombinace Nordic Spirit Berry Citrus, Smooth mint a Elderflower! Novinky od Nordic Spirit, sladký mentol a zázvor s lesními plody a bezinkou! Vyzkoušejte MIX PACK za zvýhodněnou cenu!

Skladem
Značka: Nordic Spirit
390 Kč –8 % 360 Kč 297,52 Kč bez DPH
Kategorie: Mix Pack - výhodná balení nikotinových sáčků
Obsah nikotinu: 14 mg/g (9,1 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 13 g
Formát sáčků: Slim
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Nordic Snus
Země výroby: Švédsko
nordic spirit mix pack nordiction
Akce
390 Kč –8 %

Nordic Spirit - skvělé nikotinové sáčky s úžasnou sladkou příchutí. Síla nikotinu je dostačující i pro zkušenější uživatele. Velmi kvalitní nikotinové sáčky podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že neobsahují žádný tabák! Nebarví zuby a můžete si je dát kdekoli a kdykoli! 

Složení: maltitol (E965), celulóza (E460), nikotin, uhličitan sodný (E500), aroma,  zvlhčovadlo (E1520) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 6.5.2021
Elderflower je bohužel celkem nevýrazná. Ale zbytek super. Mají jemnější nástup a nepálí pod rtem i úplně nezkušené uživatele. Osobně bych zařadil spíše do kolonky začínající uživatelé.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Nordic Spirit. Jedna z prvních značek nikotinových sáčků na trhu, která je poctivá a nabízí velký výběr skvělých a velice oblíbených produktů! Přírodní příchutě jsou naprosto fantastické!