OrangeMan Cinnamon Stick 6-12 mg

Nikotinové tyčinky OrangeMan Cinnamon Stick s příchutí skořice. Bez kouře, bez páry a bez tabáku! Skvělá varianta pro lehčí kuřáky, nebo jako doplněk k nikotinovým sáčkům. Nedochází zde ke spalování či zahřívání, díky tomu se nevydechuje žádný kouř ani pára. Jak to funguje?

Nikotinové tyčinky fungují na jednoduchém principu. Obsahují kapsle se směsí nikotinu a příchutě, po stlačení pístku prasknout a vsáknou se do speciálních pelet. Při potáhnutí se nasaje vzduch přední částí a dále prochází přes pelety, které již obsahují směs nikotinu a příchuti. Vzduch je dále filtrován přes bavlněný filtr. Pocit z potáhnutí je velmi podobný jako při kouření cigaret nebo elektronických alternativ. Nikotinové tyčinky OrangeMan obsahují zhruba 200 potáhnutí.

Podrobný návod k použití naleznete níže.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: OrangeMan
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové alternativy
Příchuť: Skořice
Obsah nikotinu: 6-12 mg
Počet potáhnutí: 200
Doporučené pro: Začínající uživatele, Lehčí kuřáky
Výrobce: Novel Recreations AB
Země výroby: Dánsko
Položka byla vyprodána…

Návod k použití: 1. Stlačte plastový pístek 2. důkladně protřepejte (5 vteřin) 3. potahujte zhluboka 4. užijte si nikotinu kdykoliv a kdekoliv!

varování---vykřičník-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 2.6.2021
Velmi zajímavá nová alternativa jak do těla dostat nikotin, jinak bych to asi nenazval. Podle mě jde ale o super věc, po stlačení pístu a protřepání máte prakticky celý balíček cigaret v jedné tyčince a přidaná hodnota je, že do těla nedostáváte dehet a jiné splodiny, tato příchuť tedy skořice není moc povedená, čekal jsem o něco sladší chuť ale bohužel, že by šlo ale o úplný propadák to ne. Pro uživatele cigaret co neví jestli začít s nik. sáčky tak bych toto rozhodně doporučoval, nebo jen ze zvědavosti, ale myslím si že žvýkač si na své zde nepříjde. Nápad je to ale určitě skvělý a na zkoušku doporučuju