OrangeMan Menthol Stick 6-12 mg

Nikotinové tyčinky OrangeMan Menthol Stick s příchutí mentolu. Bez kouře, bez páry a bez tabáku! Skvělá varianta pro lehčí kuřáky, nebo jako doplněk k nikotinovým sáčkům. Nedochází zde ke spalování či zahřívání, díky tomu se nevydechuje žádný kouř ani pára. Jak to funguje?

Nikotinové tyčinky fungují na jednoduchém principu. Obsahují kapsle se směsí nikotinu a příchutě, po stlačení pístku prasknout a vsáknou se do speciálních pelet. Při potáhnutí se nasaje vzduch přední částí a dále prochází přes pelety, které již obsahují směs nikotinu a příchuti. Vzduch je dále filtrován přes bavlněný filtr. Pocit z potáhnutí je velmi podobný jako při kouření cigaret nebo elektronických alternativ. Nikotinové tyčinky OrangeMan obsahují zhruba 200 potáhnutí.

Podrobný návod k použití naleznete níže.

Skladem
Značka: OrangeMan
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové alternativy
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 6-12 mg
Počet potáhnutí: 200
Doporučené pro: Začínající uživatele, Lehčí kuřáky
Výrobce: Novel Recreations AB
Země výroby: Dánsko

Návod k použití: 1. Stlačte plastový pístek 2. důkladně protřepejte (5 vteřin) 3. potahujte zhluboka 4. užijte si nikotinu kdykoliv a kdekoliv!

varování---vykřičník-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LP Avatar autora | 13.5.2021
Úžasný obchod se velkým sortimentem zboží. Rychlé dodání, skvělý přístup majitele k poznámkám v objednávce. Mohu plně říci, že tento eshop je nejlepší dodavatel Nikotin výrobků v ČR. Vřele doporučuji. Ohledně tohoto výrobku jsem mile překvapen, sice pro zkušené je to nejspíš ztráta peněz, jelikož nikotinu je v té tyčce málo, moje vlastní zkušenost, ale za tu cenu velmi zajímavý kup. Zkoušel jsem tyto nikotinové tyčky a dávám jim 3,5/5. Je to něco nového, něco netradičního a jak se říká zkusit se má všechno.