GRANT MINT ZERO 0% nikotinu

Beznikotinové sáčky GRANT MINT ZERO s jemnou mátovou chutí. Řada ZERO představuje novou variantu sáčků bez nikotinu. Sáčky bez nikotinu jsou účinným pomocníkem při odvykání. Také mohou představovat volbu pro uživatele, kteří vyhledávají nižší porce nikotinu. Mentolová příchuť je jemná, svěží a jemně pálí pod rtem.

V kategorii bez nikotinu naleznete sáčky bez nikotinu ale i jednorázové e-cigarety neobsahující nikotin. Celou kategorii můžete vidět zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Grant
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové sáčky bez nikotinu
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Počet sáčků: 27 ks
Hmotnost balení: 13 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Začínající uživatele, Končící uživatele
Výrobce: Kordula UAB
Země výroby: Litva
Položka byla vyprodána…
nikotinove sacky bez nikotinu grant mint min
Bez nikotinu

Nikotinové sáčky bez nikotinu GRANT! Řada GRANT ZERO představuje sáčky bez obsahu nikotinu, které dodají pocit sáčku pod rtem, chuť a tzv. placebo efekt. Ideální volba pro uživetele, kteří vyhledávají spíše nižší porce nikotinu nebo se snaží přestat. Pro přestávání jsou sáčky bez nikotinu skvělá volba, která může odvykání zjednodušit.

Složení: Voda, celulóza (E460), zvýrazňovač chuti, aromata, xylitol, alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), sladidlo (E950), stabilizátor (E1520) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde! 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Grant. Velice oblíbené produkty pro velký výběr příchutí, sílu nikotinu ale také pro obsah sáčků v balení. Každé balení produktu Grant totiž obsahuje 27 kusů sáčků, což je v poměru cena/počet sáčků naprosto bezkonkurenční produkt! Nikotinové sáčky Grant neobsahují žádný tabák!

Používáme ověření věku Adulto