NILS Mint 18,7 mg/g

Revoluční nikotinové sáčky NILS (dříve SNÖ) jsou plně recyklovatelné, včetně jejich obalu. Příchuť mentolu, je příjemná a není příliš výrazná. Sáčky jsou ve formátu MINI a síla nikotinu je 7 mg/sáček. NILS jsou tedy vhodné pro začátečníky, ale i pokročilé uživatele, kteří si chtějí užít skvělé chuti a dobrého pocitu, že pomáháte chránit přírodu!

Můžeme doručit do:
9.12.2022
Možnosti doručení
Skladem
Značka: NILS
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: NILS - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 18,7 mg/g (7 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 7,5 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Začínající uživatele
Výrobce: Snö No Tobacco Products AB
Země výroby: Švédsko
NILS Mint nikotinove sacky nicopods min
Novinka

Složení: voda, celulóza (E460), sladila (E968, E960, E955), zvlhčovadla (E422, E1520), regulátor kyselosti (E500), stabilizátor (alfa-dextrin), nikotin, aroma - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!  

NILS je prvním produktem nikotinových sáčků, který nabízí zcela recyklovatelné balení. Krabička je vyrobena ze zcela recyklovaného papíru. Boj proti plastovým pukům začíná! Skvělá alternativa balení, která může být recyklována až 8x!

varování---toxický-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky NILS. Produkty NILS jsou revoluční díky svému balení, které se naprosto odlišuje od ostatních. Balení je krabička z recyklovatelného papíru a NILS tak poukazuje na problém s plasty. Nápad i provedení jsou naprosto skvělé!