Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

NORDIC SPIRIT - BERRY CITRUS

Nordic Spirit Berry Citrus - Novinka od Nordic Spirit, menšího výrobce nikotinových sáčků. Menší výroba ale zaručuje velkou kvalitu! A také se Nordic Spirit těší velké oblibě. Nordic Spirit Berry Citrus tuto oblibu pravděpodobně vystřelí až na měsíc! Je opravdu skvělý, přesně tohle jsem potřeboval! Upozorňuji, že je vhodný spíše pro dlouhodobé uživatele, kteří rádi klasickou tabákovo/zázvorovou chuť. Nenechte se zmást designem puku, začátečníkovi dost pravděpodobně chutnat nebude!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Určitě 10/10! Skvělá chuť, dostačující síla a krásný design puku! Doporučujeme zkušeným žvýkačům, kteří vyhledávají klasickou tabákovou/zázvorovou příchuť, která je zde velmi dobrá. 

Skladem
Značka: Nordic Spirit
130 Kč
Kategorie: NORDIC SPIRIT - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Lesní plody, Zázvor
? Obsah nikotinu (mg/g): 14 mg/g
? Počet ks v balení: 20 ks
Hmotnost balení: 13 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Nordicsnus
? Země původu: Švédsko
? Značka: Nordic Spirit
nordic spirit true white berry citrus
Tip

Nordic Spirit - skvělé nikotinové sáčky s úžasnou sladkou příchutí. Síla nikotinu je dostačující i pro zkušenější uživatele. Velmi kvalitní nikotinové sáčky podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že neobsahují žádný tabák! Nebarví zuby a můžete si je dát kdekoli a kdykoli! 

Složení: maltitol (E965), celulóza (E460), nikotin, uhličitan sodný (E500), aroma,  zvlhčovadlo (E1520) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nordic Spirit - klasik mezi nikotinovými sáčky! Nordic Spirit je jako malý farmář mezi všemi obrovskými továrnami. To ovšem neubírá na kvalitě, ba naopak.

Nordic Spirit True White mint a Nordic Spirit True White Bergamoth and Wildberry jsou prostě skvělé! Vrátí Vás do dob, kdy jste začali žvýkat! Zavzpomínejte na staré časy..