Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

NORDIC SPIRIT - BERRY CITRUS

Nordic Spirit Berry Citrus - Novinka od Nordic Spirit, menšího výrobce nikotinových sáčků. Menší výroba ale zaručuje velkou kvalitu! A také se Nordic Spirit těší velké oblibě. Nordic Spirit Berry Citrus tuto oblibu pravděpodobně vystřelí až na měsíc! Je opravdu skvělý, přesně tohle jsem potřeboval! Upozorňuji, že je vhodný spíše pro dlouhodobé uživatele, kteří rádi klasickou tabákovo/zázvorovou chuť. Nenechte se zmást designem puku, začátečníkovi dost pravděpodobně chutnat nebude!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Určitě 10/10! Skvělá chuť, dostačující síla a krásný design puku! Doporučujeme zkušeným žvýkačům, kteří vyhledávají klasickou tabákovou/zázvorovou příchuť, která je zde velmi dobrá. 

Skladem
Značka: Nordic Spirit
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Kategorie: NORDIC SPIRIT - Nikotinové sáčky
Příchuť: Lesní plody, Zázvor
Obsah nikotinu: 14 mg/g (9,1 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 13 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Nordic Snus
Země výroby: Švédsko
nordic spirit true white berry citrus
Tip

Nordic Spirit - skvělé nikotinové sáčky s úžasnou sladkou příchutí. Síla nikotinu je dostačující i pro zkušenější uživatele. Velmi kvalitní nikotinové sáčky podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že neobsahují žádný tabák! Nebarví zuby a můžete si je dát kdekoli a kdykoli! 

Složení: maltitol (E965), celulóza (E460), nikotin, uhličitan sodný (E500), aroma,  zvlhčovadlo (E1520) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-vykricnik

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 19.9.2020
Docela příjemný nordic spirit, chuť je zde opravdu specifická, mě osobně to vrátilo do dětských let, protože mi to připomíná zubní pastu Perlička, síla je průměrná, na chuť je to ale velmi povedený puk.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Nordic Spirit. Jedna z prvních značek nikotinových sáčků na trhu, která je poctivá a nabízí velký výběr skvělých a velice oblíbených produktů! Přírodní příchutě jsou naprosto fantastické!