Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

NORDIC SPIRIT - ELDERFLOWER (BEZINKA)

Nordic Spirit Elderflower - příjemná letní chuť bezinky připomínající kyselá zelená jablka. Velmi osvěžující příchuť pro zkušenější žvýkače. Síla nikotinu je dostačující, spíše silnější! Je pouze s obsahem nikotinu! Tento výrobek je klasika, velmi podobný je například Jakobssons Flader. Doporučujeme spíše zkušenějším, kteří mají rádi tabákovo-zázvorovou příchuť!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Hodnotíme 8/10. Příchuť je výborná, ale určitě ne pro každého! Síla nikotinu je velmi dostačující. Design puku je skvělý!

Skladem
Značka: Nordic Spirit
130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Kategorie: NORDIC SPIRIT - Nikotinové sáčky
Příchuť: Citron, Bezinka
Obsah nikotinu: 14 mg/g (9,1 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 13 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Nordic Snus
Země výroby: Švédsko

Nordic Spirit - skvělé nikotinové sáčky s úžasnou sladkou příchutí. Síla nikotinu je dostačující i pro zkušenější uživatele. Velmi kvalitní nikotinové sáčky podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že neobsahují žádný tabák! Nebarví zuby a můžete si je dát kdekoli a kdykoli! 

Složení: maltitol (E965), celulóza (E460), nikotin, uhličitan sodný (E500), aroma,  zvlhčovadlo (E1520) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varovani-web-vykricnik

5
0x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
K Avatar autora | 21.8.2020
Souhlasím s Tomášem, chuť bezinky je příjemná, ale celkem slabá a nevydrží.
4
TH Avatar autora | 19.7.2020
Chuť bezinky jde znát a je příjemně sladká. Bohužel moc dlouho nevydrží a balení ve formě "slim" jsem si řádně vychutnal až po použití minimálně 2 dávek naráz. Jako dárek k nákupu určitě bomba, ale preferuji spíše nikotinové sáčky s agresivní příchutí. Ale upřímně docela i doporučuji.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Nordic Spirit. Jedna z prvních značek nikotinových sáčků na trhu, která je poctivá a nabízí velký výběr skvělých a velice oblíbených produktů! Přírodní příchutě jsou naprosto fantastické!