Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

NORDIC SPIRIT - ELDERFLOWER (BEZINKA)

Nordic Spirit Elderflower - příjemná letní chuť bezinky připomínající kyselá zelená jablka. Velmi osvěžující příchuť pro zkušenější žvýkače. Síla nikotinu je dostačující, spíše silnější! Je pouze s obsahem nikotinu! Tento výrobek je klasika, velmi podobný je například Jakobssons Flader. Doporučujeme spíše zkušenějším, kteří mají rádi tabákovo-zázvorovou příchuť!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Hodnotíme 8/10. Příchuť je výborná, ale určitě ne pro každého! Síla nikotinu je velmi dostačující. Design puku je skvělý!

Skladem
Značka: Nordic Spirit
130 Kč
Kategorie: NORDIC SPIRIT - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Citron, Bezinka
? Množství nikotinu: 14 mg/g
? Počet ks v balení: 20 ks
Hmotnost balení: 13 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Nordicsnus
? Země původu: Švédsko
? Značka: Nordic Spirit

Nordic Spirit - skvělé nikotinové sáčky s úžasnou sladkou příchutí. Síla nikotinu je dostačující i pro zkušenější uživatele. Velmi kvalitní nikotinové sáčky podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že neobsahují žádný tabák! Nebarví zuby a můžete si je dát kdekoli a kdykoli! 

Složení: maltitol (E965), celulóza (E460), nikotin, uhličitan sodný (E500), aroma,  zvlhčovadlo (E1520) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nordic Spirit - klasik mezi nikotinovými sáčky! Nordic Spirit je jako malý farmář mezi všemi obrovskými továrnami. To ovšem neubírá na kvalitě, ba naopak.

Nordic Spirit True White mint a Nordic Spirit True White Bergamoth and Wildberry jsou prostě skvělé! Vrátí Vás do dob, kdy jste začali žvýkat! Zavzpomínejte na staré časy..