NORDIC SPIRIT ELDERFLOWER (BEZINKA) 14 mg/g

Nikotinové sáčky Nordic Spirit Elderflower s příchutí švédského léta. Máme na mysli samozřejmě bezinku, která je ve Švédsku velmi oblíbená a to zejména v létě. Sáčky Nordic Spirit mají velmi jemnou strukturu, spolu s tenkým formátem "slim" se sáčky skvěle přizpůsobí hornímu rtu. Obsah nikotinu je ideální pro pokročilé uživatele.

Nikotinové sáčky Nordic Spirit s příchutí bezinky naleznete i ve formátu "mini" po začínající uživatele zde.

 

Skladem
Značka: Nordic Spirit
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: NORDIC SPIRIT - Nikotinové sáčky
Příchuť: Citron, Bezinka
Obsah nikotinu: 14 mg/g (9,1 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 13 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Nordic Snus
Země výroby: Švédsko

Nordic Spirit - skvělé nikotinové sáčky s úžasnou sladkou příchutí. Síla nikotinu je dostačující i pro zkušenější uživatele. Velmi kvalitní nikotinové sáčky podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že neobsahují žádný tabák! Nebarví zuby a můžete si je dát kdekoli a kdykoli! 

Složení: maltitol (E965), celulóza (E460), nikotin, uhličitan sodný (E500), aroma,  zvlhčovadlo (E1520) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

5
0x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
K Avatar autora | 21.8.2020
Souhlasím s Tomášem, chuť bezinky je příjemná, ale celkem slabá a nevydrží.
4
TH Avatar autora | 19.7.2020
Chuť bezinky jde znát a je příjemně sladká. Bohužel moc dlouho nevydrží a balení ve formě "slim" jsem si řádně vychutnal až po použití minimálně 2 dávek naráz. Jako dárek k nákupu určitě bomba, ale preferuji spíše nikotinové sáčky s agresivní příchutí. Ale upřímně docela i doporučuji.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Nordic Spirit. Jedna z prvních značek nikotinových sáčků na trhu, která je poctivá a nabízí velký výběr skvělých a velice oblíbených produktů! Přírodní příchutě jsou naprosto fantastické!