NORDIC SPIRIT WATERMELON 9 mg/g

Nikotinové sáčky NORDIC SPIRIT Watermelon vychází z letní limitované edice 2021 - Melon Square. Proběhla změna designu na klasický, jednodušší Nordic Spirit a také mírná změna v chuti. Chuť vodního melounu je nyní o kapku výraznější a sáčky jsou sněhově bílé. Příchuť je velmi povedená, připomíná žvýkačky s příchutí vodního melounu. Obsah nikotinu je 6 mg/sáček, tedy ideální pro začínající a mírně pokročilé uživatele.

Skladem
Značka: Nordic Spirit
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: NORDIC SPIRIT - Nikotinové sáčky
Příchuť: Vodní meloun
Obsah nikotinu: 9 mg/g (6 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 13 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Nordic Snus
Země výroby: Švédsko
? Doporučené datum spotřeby: 07/2022
nikotinove sacky nordic spirit watermelon
Novinka Tip

Nordic Spirit - skvělé nikotinové sáčky s úžasnou sladkou příchutí. Síla nikotinu je dostačující i pro zkušenější uživatele. Velmi kvalitní nikotinové sáčky podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že neobsahují žádný tabák! Nebarví zuby a můžete si je dát kdekoli a kdykoli! 

Složení: maltitol (E965), celulóza (E460), nikotin, uhličitan sodný (E500), aroma,  zvlhčovadlo (E1520) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Nordic Spirit. Jedna z prvních značek nikotinových sáčků na trhu, která je poctivá a nabízí velký výběr skvělých a velice oblíbených produktů! Přírodní příchutě jsou naprosto fantastické!