Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

ON! CITRUS - 4mg NIKOTINU

ON! Citrus 4mg - Nikotinové sáčky s příjemnou příchutí citronů určené pro začátečníky, nebo pro ty, kteří to nechtějí přehánět s nikotinem. Sáčky jsou velmi příjemné a pro svou velikost i velmi diskrétní. 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: On!
130 Kč
Kategorie: ON! - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Citron
? Obsah nikotinu (mg/g): 4 mg/sáček
Hmotnost balení: 5,3 g
Síla nikotinových sáčků: Velmi slabé
Výrobce: Raa S AB
? Země původu: Švédsko
? Značka: On!
Položka byla vyprodána…

On! - Nikotinové sáčky v nové, ještě diskrétnější podobně - mini. Ještě menší sáčky, které zaručeně nebudou vidět pod rtem! Příchutě jsou velmi výrazné a výborné. Síla nikotinu je menší. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde není obsažen žádný tabák.

Složení: celulóza (E460), malitol - sladidlo (E965), uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, nikotin, glycerol (E422), povidon (E1201), látky zvýrazňující chuť a vůni (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ON! - nikotinové sáčky bez tabáku v krásném, praktickém a diskrétním obalu! Sáčky jsou velmi jemné a kvalitní. Příchuť sáčků je velmi příjemná a propracovaná. Síla nikotinu je menší, doporučujeme pro začínající žvýkače, nebo pro příležitosti, kdy potřebujete pouze udržet hladinu nikotinu. Krabičky jsou krásné a velmi praktické se skrytým ukládacím prostorem. ON! se nám velmi zalíbil a určitě můžeme doporučit!