Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

ON! MINT - 8 mg NIKOTINU

ON! Mint 8mg  - Nejsilnější verze nikotinových sáčků On!. Mentolová příchuť je velmi příjemná, není tolik štiplavá a hodí se pro každou příležitost. Co je ale pýcha ON!, tak to jsou ohromě příjemné sáčky, které jsou jako obláčky! I když je toto nejsilnější verze On! není nijak extrémně silná a je určena i pro začátečníky.

Skladem
150 Kč
Kategorie: ON! - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Mentol
? Obsah nikotinu (mg/g): 8 mg/sáček
Hmotnost balení: 5,3 g
Síla nikotinových sáčků: Silné
Výrobce: Raa S AB
? Země výroby: Švédsko
? Značka: On!

On! - Nikotinové sáčky v nové, ještě diskrétnější podobně - mini. Ještě menší sáčky, které zaručeně nebudou vidět pod rtem! Příchutě jsou velmi výrazné a výborné. Síla nikotinu je menší. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde není obsažen žádný tabák.

Složení: celulóza (E460), malitol - sladidlo (E965), uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, nikotin, glycerol (E422), povidon (E1201), látky zvýrazňující chuť a vůni (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 19.9.2020
Tento mentol mi moc nezachutnal, je na mě až moc sladký což je u mentolu pro mě velké negativum, mentolové nakopnutí zde nehledejte, spíše pro chill chvíle.