Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

ON! CITRUS - 8mg NIKOTINU

ON! Citrus - silnější verze s 8mg nikotinu, vyráběná pro americký trh. Kde se soustředí hlavně na výraznost chuti. Ta je zde opravdu velmi dobrá a výrazná! Sáčky jsou skvěle jemné a padnou pod ret tak, že o nich nebudete ani vědět! 

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Hodnotíme 8/10, za nádhernou krabičku, skvělou, výraznou příchuť a za velmi příjemné zpracování sáčků!

Skladem
Značka: On!
150 Kč
Kategorie: ON! - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Citron
? Obsah nikotinu (mg/g): 8 mg/sáček
Hmotnost balení: 5,3 g
Síla nikotinových sáčků: Slabé
Výrobce: Raa S AB
? Země původu: Švédsko
? Značka: On!

On! - Nikotinové sáčky v nové, ještě diskrétnější podobně - mini. Ještě menší sáčky, které zaručeně nebudou vidět pod rtem! Příchutě jsou velmi výrazné a výborné. Síla nikotinu je menší. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde není obsažen žádný tabák.

Složení: celulóza (E460), malitol - sladidlo (E965), uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, nikotin, glycerol (E422), povidon (E1201), látky zvýrazňující chuť a vůni (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ON! - nikotinové sáčky bez tabáku v krásném, praktickém a diskrétním obalu! Sáčky jsou velmi jemné a kvalitní. Příchuť sáčků je velmi příjemná a propracovaná. Síla nikotinu je menší, doporučujeme pro začínající žvýkače, nebo pro příležitosti, kdy potřebujete pouze udržet hladinu nikotinu. Krabičky jsou krásné a velmi praktické se skrytým ukládacím prostorem. ON! se nám velmi zalíbil a určitě můžeme doporučit!