Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

ON! COFFEE - 8mg NIKOTINU

ON! Coffee - máme zde další velmi oblíbenou kávovou příchuť, která je od značky On! velmi povedená! Produkt je určen pro americký trh, kde se vše soustředí hlavně na příchuť, takže výraznost je zde velká. Síla nikotinu, i když se jedná o nejsilnější verzi není nijak extrémní. Doporučujeme tedy hlavně uživatelům, kteří si potrpí na příchuť nikoli na sílu nikotinu. Také je potřeba podotknout kvalitu sáčků, které jsou velmi příjemné!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Hodnotíme 9/10, chuť kávy je zde velmi dobře cítit a je povedená! Zpracování sáčků je skvělé, stejně tak zpracování krabičky!

Skladem
150 Kč
Kategorie: ON! - Nikotinové sáčky
? Příchuť: Káva
? Obsah nikotinu (mg/g): 8 mg/sáček
Hmotnost balení: 5,3 g
Síla nikotinových sáčků: Slabé
Výrobce: Raa S AB
? Země výroby: Švédsko
? Značka: On!

On! - Nikotinové sáčky v nové, ještě diskrétnější podobně - mini. Ještě menší sáčky, které zaručeně nebudou vidět pod rtem! Příchutě jsou velmi výrazné a výborné. Síla nikotinu je menší. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde není obsažen žádný tabák.

Složení: celulóza (E460), malitol - sladidlo (E965), uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, nikotin, glycerol (E422), povidon (E1201), látky zvýrazňující chuť a vůni (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 18.9.2020
Pro kafaře super, pro mě jakožto občasného kafaře nic moc, chuť kafe je zde ale podtrhnuta výborně, kdybych byl kafař bylo by hodnočení 5/5, ale takhle je to na mě až moc agresivní.
5
M Avatar autora | 20.7.2020
Delikatesa. Jako kafe a cigárko v jednom.