Dárek zdarma při objednávce nad 1 000 Kč! Sleva při koupi 5 ti kusů stejného produktu! Samolepka s naším logem ke každé objednávce zdarma!

ON! MINT - 6mg NIKOTINU

ON! Mint - klasická mentolová příchuť, která patří k těm sladším. Co je ale pýcha ON!, tak to jsou ohromě příjemné sáčky, které jsou jako obláčky! Sáčky jsou pouze s obsahem nikotinu, kterého je zde 6mg/g. Není to moc, proto je určen spíše pro začátečníky nebo pro kliďase co nechtějí nic přehánět!

Naše hodnocení: Hodnotíme nejen sílu, ale i cenu, kvalitu zpracování, výdrž, chuť, vůni a zpracování puku.

Hodnotíme 8/10, největší poklona patří sáčkům, které jsou skvěle nadýchané a příjemné v ústech! Také jsou nádherné krabičky, které mají skrytý prostor pro ukládání sáčků na potom! ON! můžeme určitě doporučit!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: On!
130 Kč
Kategorie: ON!
? Příchuť: Mentol
? Množství nikotinu: 6 mg/sáček
? Počet ks v balení: 20 ks
Hmotnost balení: 6,4 g
Síla nikotinových sáčků: Slabé
Výrobce: Raa S AB
? Země původu: Švédsko
? Značka: On!
Položka byla vyprodána…
on mint 6 mg
Novinka Tip

On! - Nikotinové sáčky v nové, ještě diskrétnější podobně - mini. Ještě menší sáčky, které zaručeně nebudou vidět pod rtem! Příchutě jsou velmi výrazné a výborné. Síla nikotinu je menší. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde není obsažen žádný tabák.

Složení: celulóza (E460), malitol - sladidlo (E965), uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, nikotin, glycerol (E422), povidon (E1201), látky zvýrazňující chuť a vůni (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ON! - nikotinové sáčky bez tabáku v krásném, praktickém a diskrétním obalu! Sáčky jsou velmi jemné a kvalitní. Příchuť sáčků je velmi příjemná a propracovaná. Síla nikotinu je menší, doporučujeme pro začínající žvýkače, nebo pro příležitosti, kdy potřebujete pouze udržet hladinu nikotinu. Krabičky jsou krásné a velmi praktické se skrytým ukládacím prostorem. ON! se nám velmi zalíbil a určitě můžeme doporučit!