ON! MINT - 8 mg NIKOTINU

ON! Mint 8mg  - Nejsilnější verze nikotinových sáčků On!. Mentolová příchuť je velmi příjemná, není tolik štiplavá a hodí se pro každou příležitost. Co je ale pýcha ON!, tak to jsou ohromě příjemné sáčky, které jsou jako obláčky! I když je toto nejsilnější verze On! není nijak extrémně silná a je určena i pro začátečníky.

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: On!
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Kategorie: ON! - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 30 mg/g (8 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 5,3 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Raa S AB
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…

On! - Nikotinové sáčky v nové, ještě diskrétnější podobně - mini. Ještě menší sáčky, které zaručeně nebudou vidět pod rtem! Příchutě jsou velmi výrazné a výborné. Síla nikotinu je menší. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde není obsažen žádný tabák.

Složení: celulóza (E460), malitol - sladidlo (E965), uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, nikotin, glycerol (E422), povidon (E1201), látky zvýrazňující chuť a vůni (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JV Avatar autora | 19.9.2020
Tento mentol mi moc nezachutnal, je na mě až moc sladký což je u mentolu pro mě velké negativum, mentolové nakopnutí zde nehledejte, spíše pro chill chvíle.

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky On!. Produkty On! se odlišují od ostatních značek svým balením, které není ve tvaru puku ale ve tvaru čtverce. Balení jsou však velice povedená a příchutě, které značka On! nabízí jsou naprosto skvělé!