ON! MINT LIGHT 9,5 mg/g

Nikotinové sáčky On! Mint Light se sladkou chutí mentolu a chladivými tóny. Nikotinové sáčky On! jsou velmi diskrétní sáčky, díky "mini" provedení. Stejně tak je diskrétní i samotné balení ve kterém naleznete 20 sáčků. Verze Light obsahuje 3 mg/sáček nikotinu a je tak vhodná i pro začínající uživatele.

Kompletní nabídku nikotinových sáčků On! naleznete zde.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: On!
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: ON! - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 9,5 mg/g (3 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 6,4 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Helix Sweden AB
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…

On! - Nikotinové sáčky v nové, ještě diskrétnější podobně - mini. Ještě menší sáčky, které zaručeně nebudou vidět pod rtem! Příchutě jsou velmi výrazné a výborné. Síla nikotinu je menší. Velmi podobný žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde není obsažen žádný tabák.

Složení: celulóza (E460), malitol - sladidlo (E965), uhličitan sodný (E500), přírodní aromata, nikotin, glycerol (E422), povidon (E1201), látky zvýrazňující chuť a vůni (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky On!. Produkty On! se odlišují od ostatních značek svým balením, které není ve tvaru puku ale ve tvaru čtverce. Balení jsou však velice povedená a příchutě, které značka On! nabízí jsou naprosto skvělé!

Používáme ověření věku Adulto